Ideabaker je jednoduchý nástroj pro sběr a sdílení nápadů a inspirace

Ideabaker je jednoduchý nástroj pro sběr a sdílení nápadů a inspirace pomocí fotografie, textu a zvukového záznamu.

Umožňuje shromažďování inspirativního materiálu pro inovační a výzkumné projekty, instantní etnografii a tvůrčí brainstorming prostřednictvím zúčastněných osob z řad veřejnosti, zaměstnanců firem a zákazníků.

hand
howitworks
Vytvoříte si projekt
Vlastní projekt si můžete založit v rámci kteréhokoli modulu – Ideabaker Basic vám umožňuje vytvořit jeden projekt, Ideabaker Business a Ideabaker Expert libovolný počet projektů. Nejprve napíšete zadání, jako... [více...]
Vytvoříte si projekt
Vlastní projekt si můžete založit v rámci kteréhokoli modulu – Ideabaker Basic vám umožňuje vytvořit jeden projekt, Ideabaker Business a Ideabaker Expert libovolný počet projektů. Nejprve napíšete zadání, jako třeba: „Vyfotografujte svou zítřejší snídani.“ Použijete-li placenou verzi Ideabakeru (Ideabaker Business a Ideabaker Expert ), můžete projekt „obrandovat“ logem své firmy. Potom si navolíte klíčové parametry, například to, zda chcete, nebo nechcete, aby účastníci (zasilatelé) viděli své příspěvky navzájem a měli možnost o nich diskutovat a hodnotit je.

[Zavřít]

Pozvete si účastníky
Účastníky vašeho projektu na Ideabakeru mohou být vaši kolegové, zaměstnanci, zákazníci či přátelé, nebo si z nabídky Perfect Crowd vyberete specifickou cílovou skupinu (k dispozici jsou různí... [více...]
Pozvete si účastníky
Účastníky vašeho projektu na Ideabakeru mohou být vaši kolegové, zaměstnanci, zákazníci či přátelé, nebo si z nabídky Perfect Crowd vyberete specifickou cílovou skupinu (k dispozici jsou různí respondenti z různých míst České a Slovenské republiky). Placená verze Ideabakeru vám umožňuje pozvat si neomezený počet účastníků, neplacená verze nejvýše deset. Pozvání se rozesílá e-mailem, jenž obsahuje zadání projektu a link, pomocí kterého se účastníci zaregistrují (takto provedená registrace je platná i pro použití mobilní aplikace).

[Zavřít]
Sledujte sběr
Účastníci vám začnou doručovat své příspěvky (například fotografie své snídaně), tj. budou je vkládat z počítače na web Ideabaker nebo je tam budou zasílat prostřednictvím mobilní aplikace Ideabaker... [více...]
Sledujte sběr
Účastníci vám začnou doručovat své příspěvky (například fotografie své snídaně), tj. budou je vkládat z počítače na web Ideabaker nebo je tam budou zasílat prostřednictvím mobilní aplikace Ideabaker. Všechny tyto příspěvky se budou shromažďovat na místě určeném pro váš projekt a budou vám zde k dispozici. To, zda je účastníci budou moci navzájem sdílet, komentovat a hodnotit, záleží na vašem zadání.

[Zavřít]
Podchytíte nápady
Jednotlivé příspěvky v rámci vašeho projektu jsou hodnoceny jak kvalitativně (v diskusi účastníků), tak kvantitativně (počtem hlasů udělených jednotlivým příspěvkům). Výsledný materiál... [více...]
Podchytíte nápady
Jednotlivé příspěvky v rámci vašeho projektu jsou hodnoceny jak kvalitativně (v diskusi účastníků), tak kvantitativně (počtem hlasů udělených jednotlivým příspěvkům). Výsledný materiál shromážděný v rámci vašeho projektu můžete okamžitě použít pro inspiraci tvorby nových konceptů, reportů a prezentací nebo jako stimulus pro inovační workshopy. Aktivní a kreativní účastníky (zákazníky) můžete také pozvat do zákaznické komunity, kterou si můžete vytvořit s pomocí Perfect Crowd na BRAND COMMUNITIES.

[Zavřít]
multipleuse
  • Umožňuje inspiraci a práci s nápady pro inovační projekty kdekoli a kdykoli.
  • Je vhodným nástrojem pro průzkum trhu v reálném čase (např. na základě sběru fotografií všech touchpointů značky, se kterými účastníci v daném časovém období přišli do styku).
  • Podporuje instantní etnografii (vybraní respondenti z cílové skupiny mohou okamžitě sdílet svá pozorování – fotografie obývacích pokojů, snídaní, obsahu ledniček apod. – a vzájemně je hodnotit a komentovat.
apples
multipleuse
multipleuse
počet projektů 1
vlastní logotyp projektu NE
počet účastníků 10
panel kreativních respondentů NE
multipleuse
počet projektů NEOMEZENÝ
vlastní logotyp projektu ANO
počet účastníků NEOMEZENÝ
panel kreativních respondentů NE
multipleuse
počet projektů NEOMEZENÝ
vlastní logotyp projektu ANO
počet účastníků NEOMEZENÝ
panel kreativních respondentů ANO

INSPIRACE DO KAPSY

Součástí webového nástroje Ideabaker je i mobilní aplikace, která umožňuje účastníkům projektů pořizovat a zasílat příspěvky prostřednictvím mobilního telefonu.

Aplikace umožňuje účastníkům projektů jednoduchým způsobem přijímat úkoly od zadavatele, pořizovat snímky (včetně lokace) či zvukové záznamy nebo psát krátké texty dle zadání a tyto záznamy rovnou přenášet (zaslat) na web Ideabaker.cz do sekce vyhrazené zadavateli.

  • Aplikace slouží registrovaným účastníkům projektů.
  • Neregistrovaní uživatelé si mohou aplikaci vyzkoušet pod hostovacím přihlašovacím účtem.
  • Aplikace umožňuje účastníkům projektů jednoduchým způsobem přijímat úkoly od zadavatele, pořizovat snímky (včetně lokace) či zvukové záznamy nebo psát krátké texty dle zadání a tyto záznamy rovnou přenášet (zasílat) na web Ideabaker.cz do sekce vyhrazené zadavateli.
  • Aplikace nevyžaduje internetový tarif – umožňuje nastavit si odesílání příspěvků až po připojení na WiFi.
  • Jednoduché grafické rozhraní garantuje maximální uživatelský komfort.

Stáhněte si mobilní aplikaci IDEABAKER